Aerosmith - Pink

21. června 2009 v 22:25 | By Mjkl |  Videa
Tento song určitě všichni znáte a taky si určitě říkáte, proč ho zrovna teď na vás vytahuju.


Jojo tento song je hodně velká vykopávka hodně starý. Určitě nastala otázka proč zrovna tento "100 let" starý song? Odpověď je jednoduchá a má dvě části:

  1. Brouzdám si tak vodami internetu čum sem na sériové vrahy (jeden byl fakt magor udělal si chobot obleček z ženy z její kůže, protože tehdá ještě se nešlo pře operovat na ženskou, tak si udělal takovýto obleček, dobrý blázen) čum tam na Facebook a napadlo mě při té nudě, že bych si pustil nějakou tu starou vykopávku něco jako Bee gees - Stay alive či Pink Floyd... Jenže co? Zapnu si youtube, kliknu do pole pro vyhledávání a nápověda mi zobrazí Aerosmith. (Nedávno jsem na ně totiž čuměl, protože mě zajímali. Jako u mě jsou jejich songy notoricky známé, jenomže člověk to slyší a říká si co to kruciš je? Znám to, jenomže jak se to kurva jmenuje do řitě... určitě to znáte... Nevím co mě přinutilo si to cca před týdnem vyhledat... Asi to bylo mé oblíbené rádio Hey, které poslouchám celkem často a zaslechl jsem tam Aerosmith nevím fakt ne...) Tak jsem si řekl co to nezkusit určitě tam něco zajímavého najdu a dám odkaz na Facebook (Mimochodem, jak jsem předtím na FB nadával, že je napiču atd... tak teď jsem tam furt a na Myspace už skoro nejsem, takže když tak si mě hoďte do přátel... No hold musím trochu profil poupravit nevadí....). Tak jsem tak přemýšlal co že si to vlastně pustím... První na mě vybafl soundtrack z Armagedonu řikam to ne a pak tam vidím Pink! No jasně to je to na co jsem čuměl tehdáá před cca 10ti lety na MTV... Jojo to byly časy... Jak jsem to poprvé viděl, tak jsem si myslel že to je song od Pink, od té zpěvačky, ale kdeže... No a hrozně jsem se tomu klípku smál, takové vzpomínky jsou krásné ah jo... Kde je to dětství? V prdeli! No co naděláme... Vzpomínky na to jak jsem seděl u telky a skládal u toho lego a hrál si ty jsou úplně boží, kéž by se to vrátilo... Pak mám ještě dalších spoustu vzpomínek, ale tahle písnička mi navrátila tyto konkrétní vzpomínky.
  2. Jak jsem si pustil tento klípek, tak jsem dostal slinu něco napsat, tak doufám, že mě neproklejete za takový sáhodlouhý román... Ikdyž už jsem napsal i delší...
No ale kvůli románům tu nejsme že? Jsme tu kvůli muzice! Takže šup sem s ní!


Taky vám tento song něco připomněl? Taky jste si u toho na něco vzpomněli? Každý máme něco no...

Všem bloggerům Zdar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 23. června 2009 v 21:59 | Reagovat

jó :-DDD to je moooc pěkný, zdravím tě

2 Mjkl Mjkl | Web | 2. července 2009 v 11:40 | Reagovat

Taky zdravím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama